Paylaş Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
18.09.2020

DİNÎ MÛSİKÎ KURSU KURSİYER SEÇME SINAVINA KATILACAK KİŞİLERİN SINAV GÜNLERİ, SAATİ VE SINAV YERİ

DİNÎ MÛSİKÎ​ KURSU KURSİYER SEÇME SINAVINA KATILACAK KİŞİLERİN
SINAV GÜNLERİ, SAATİ VE SINAV YERİ
SIRA NOADI SOYADISİCİLİGÖREV YERİUNVANISINAV GÜNLERİ VE SAATİSINAVIN YAPILACAĞI YERİN ADRES BİLGİLERİ
1CUMALİ BAŞBOĞA20082611Adana ÇukurovaMüezzin-Kayyım24.09.2020 Perşembe saat : 09:00SINAV YERİ: ANKARA RIFAT BÖREKÇİ EĞİTİM MERKEZİ
(Kocatepe Camii Yanı)
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sk.No:85 06420
Çankaya/ANKARA
İrtibat :0 312 418 16 11
2RAMAZAN TOPAK20132030Adana ÇukurovaMüezzin-Kayyım24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
3MUHAMMED BERAT KEŞOĞLU20112502AmasyaMüezzin-Kayyım24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
4MUHAMMED SAYILIR20116278Ankara ÇankayaMüezzin-Kayyım24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
5OSMAN ÜNAL20134910Ankara ÇubukMüezzin-Kayyım24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
6YILMAZ KARSLI20101421Ankara Şereflikoçhisarİmam-Hatip24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
7NUMAN ERSOY20111320Ankara Yenimahalleİmam-Hatip24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
8MAHMUT AY201212543Antalya KemerMüezzin-Kayyım24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
9AHMET SERKAN ÖLMEZOĞLU19975572Antalya KonyaaltıMüezzin-Kayyım24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
10EKREM IŞIK20090997Balıkesir Burhaniyeİmam-Hatip24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
11HAŞEM YILMAZ20041759BitlisMüezzin-Kayyım24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
12GÖKHAN VURAL20110671Bolu Göynükİmam-Hatip24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
13YUNUS BAL20040097Bursa Kestelİmam-Hatip24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
14ALİ YILMAZ20114745Bursa Osmangaziİmam-Hatip24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
15FAHREDDİN RAZİ YALÇINKAYA201210920Bursa OsmangaziMüezzin-Kayyım24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
16HALİL OSMAN MUTLU20139192Bursa OsmangaziMüezzin-Kayyım24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
17MEHMET ŞERİF BECİT20076768ÇanakkaleMüezzin-Kayyım24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
18HÜSNÜ GÜRLÜ20080208Çankırıİmam-Hatip24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
19SERCAN UĞUR20114414Denizli BozkurtVaiz24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
20ALİ AKINER20070211Denizli MerkezefendiMüezzin-Kayyım24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
21HARUN KOLAÇ20134587Düzce Kaynaşlıİmam-Hatip24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
22ÜMİT CANSEVER20100372Erzurum PalandökenKuran Kursu Öğreticisi24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
23YUNUS EMRE KELLECİ20133603GiresunMüezzin-Kayyım24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
24İBRAHİM ÇOBANOĞLU201211065Hakkari Yüksekovaİmam-Hatip24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
25RAMAZAN TÜRKMEN20031251Hatay Yayladağıİmam-Hatip24.09.2020 Perşembe saat : 09:00
26KASIM YOLCUSOY20110435İzmir Gaziemir•••••••••25.09.2020 Cuma saat : 09:00
27YAKUP HALBİLEN20032318İzmir Karabağlarİmam-Hatip25.09.2020 Cuma saat : 09:00
28ALİ RIZA ULUDAĞ20051325İzmir KonakMüezzin-Kayyım25.09.2020 Cuma saat : 09:00
29HAMZA AYDOĞAN20127646İzmir NarlıdereMüezzin-Kayyım25.09.2020 Cuma saat : 09:00
30MURAT BOZKURT200710622Karabük Safranboluİmam-Hatip25.09.2020 Cuma saat : 09:00
31FATİH CERAN20076664Karamanİmam-Hatip25.09.2020 Cuma saat : 09:00
32HALİL İBRAHİM KARADUMAN20137357Karsİmam-Hatip25.09.2020 Cuma saat : 09:00
33RIFAT GÖK20077925Kastamonu TaşköprüMüezzin-Kayyım25.09.2020 Cuma saat : 09:00
34MEHMET TANRIÖVER201211296Kayseri Kocasinanİmam-Hatip25.09.2020 Cuma saat : 09:00
35MEHMET AKİF GÖRENER20077164Kayseri Melikgaziİmam-Hatip25.09.2020 Cuma saat : 09:00
36SIDDIK BEKTAŞ20060892Kocaeli İzmitİmam-Hatip25.09.2020 Cuma saat : 09:00
37ZAFER BAKUM20078290Konya KaratayMüezzin-Kayyım25.09.2020 Cuma saat : 09:00
38MUHAMMET BERAT TÜRKMEN20130094Konya MeramMüezzin-Kayyım25.09.2020 Cuma saat : 09:00
39YUSUF AYKUT20139187Konya MeramMüezzin-Kayyım25.09.2020 Cuma saat : 09:00
40ERTUĞRUL TAKAK20073796Kütahya SimavMüezzin-Kayyım25.09.2020 Cuma saat : 09:00
41ÖMER FARUK KIZILTAŞ201210431Malatya YeşilyurtMüezzin-Kayyım25.09.2020 Cuma saat : 09:00
42OĞUZHAN YILMAZ20071002Nevşehirİmam-Hatip25.09.2020 Cuma saat : 09:00
43YUNUS EMRE YILMAZ20072573RizeKuran Kursu Öğreticisi25.09.2020 Cuma saat : 09:00
44TALHA MÜCAHİT EYÜBOĞLU20111980RizeMüezzin-Kayyım25.09.2020 Cuma saat : 09:00
45HAKAN TETİK20081868Sakarya Erenlerİmam-Hatip25.09.2020 Cuma saat : 09:00
46BAYRAM ÇAKAN20072724Samsun Havzaİmam-Hatip25.09.2020 Cuma saat : 09:00
47ALİ ERBAŞ20111886Samsun İlkadımİmam-Hatip25.09.2020 Cuma saat : 09:00
48ABDULLAH BURT20134446Sinop BoyabatMüezzin-Kayyım25.09.2020 Cuma saat : 09:00
49BEDRETTİN KOCAMAN20103171SivasMüezzin-Kayyım25.09.2020 Cuma saat : 09:00
50SELAHETTİN AKSOY20114789Şırnak Cizreİmam-Hatip25.09.2020 Cuma saat : 09:00
51SERDAR ÖZTÜRK20137129Trabzon OrtahisarMüezzin-Kayyım25.09.2020 Cuma saat : 09:00
52EBUBEKİR ÖZDOĞAN20077791YalovaMüezzin-Kayyım25.09.2020 Cuma saat : 09:00

NOT: SINAV SAATLERİNDE DEĞİŞİKLİK OLABİLECEKTİR.

SINAV YERİ: ANKARA RIFAT BÖREKÇİ EĞİTİM MERKEZİ (Kocatepe Camii Yanı)
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sk.No:85 06420 Çankaya/ANKARA
İrtibat :0 312 418 16 11