Paylaş Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
30.03.2018

İl Buluşmaları Toplantısı Malatya’da Gerçekleştirildi.


Başkanlığımız tarafından sunulan hizmetlerin etkinlik ve verimliliğinin artırılması, yürütülen hizmetlerin yerinde görülerek tespitlerde bulunulması, merkez ve taşra bütünlüğünün sağlanması, taşra teşkilatında görevli personelle yakın iletişime geçilmesi ve bilgi paylaşımında bulunulması amacıyla Genel Müdürlüğüzce ​düzenlenen “İl Buluşmaları"  toplantıları kapsamında 23-24 Mart 2018 tarihleri arasında Malatya'da  farklı programlar gerçekleştirilmiştir.

 

23 Mart 2018 tarihinde, Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali ERBAŞ Malatya'da sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve kanaat önderleri ile bir araya gelmiştir.  Toplantıya, Malatya Valisi Ali Kaban, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kanaat önderleri ve “24. İlahiyat ve İslami İlimler Fakülteleri Dekanlar Toplantısı"na katılan Türkiye'deki İlahiyat ve İslami İlimler Fakültelerinin Dekanları katılmıştır.

 

24 Mart 2018 tarihinde, Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali ERBAŞ, Diyanet İşleri Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Huriye Martı, Prof. Dr. Ramazan Muslu, Din İşleri Yüksek Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Cenksu Üçer, Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir DİNÇ ve Başkanlığın üst düzey yöneticilerinin katılımlarıyla Malatya İl ve İlçe Müftülüklerinde din hizmetleri sınıfında görev yapan personel ile toplantı yapılmıştır. Toplantıya 980 görevli katılmıştır.​