Paylaş Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
27.12.2017

Genel Müdürlüğümüz Yaygın Din Eğitimi Daire Başkanı Bünyamin ALBAYRAK Din Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Atandı

20.12.2017 tarihli ve 30276 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Başbakan Yardımcılığının 2017/587 sayılı kararı ile Din Hizmetleri Genel Müdürlüğüne atanan Yaygın Din Eğitimi Daire Başkanı Bünyamin ALBAYRAK'ın 26 Aralık 2017 tarihinde görevinden ayrılması sebebiyle düzenlenen programa Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir DİNÇ, Program Geliştirme Daire Başkanı Cafer Tayyar DOYMAZ ile Genel Müdürlük personeli katıldı.

Programda konuşan Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir Dinç, Genel Müdürlüğümüz bünyesinde gerek Program Geliştirme Daire Başkanlığı, gerekse Yaygın Din Eğitimi Daire Başkanlığı görevleri süresince ekip ruhu içerisinde birlikte çalıştıklarını belirterek gerçekleştirmiş olduğu hizmetler ve değerli katkıları sebebiyle Bünyamin ALBAYRAK'a teşekkür etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

Bünyamin ALBAYRAK ise, Eğitim Hizmetleri ailesinin bir ferdi olarak bu birimde uzun yıllar çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Program, Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir DİNÇ'in plaket takdimi ile sona erdi.

Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü olarak, hocamıza yeni görevinin hayırlı olmasını diler, Cenab-ı Hak'tan muvaffakiyet niyaz ederiz.